КОШНИЧКА

0 артикла

Бамбус стапчиња 90см

Цена: 18.00ден
  • Код:
    206
  • Тежина:
    0.500 кг

Бамбус стапчиња за поддршка на цвеќе и други ниски растенија.

Добар квалитет постигнат преку претходно сортирање. 

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови