КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ПОДАРОЦИ БОНГОВИ Дифузер/адаптер за бонг

Дифузер/адаптер за бонг

Цена: 390.00ден
  • Код:
    1515
  • Тежина:
    0.030 кг

Стаклен дифузер/адаптер за бонг.

Должина: 120mm /140mm /200mm /210mm

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Дифузер/адаптер за бонг или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови