КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ИНСТРУМЕНТИ ЗА МЕРЕЊЕ ДИГИТАЛНИ ВАГИ NB-1000 - дигитална вага 0.1 до 1000 gr

NB-1000 - дигитална вага 0.1 до 1000 gr

Цена: 1,380.00ден
  • Код:
    1324
  • Тежина:
    0.300 кг

Овој мал џебен модел на вага "NB-1000" е со капацитет од 0,1 - 1 000 грама

Има целосна функционалност на TARE и калибрација, како и предупредување за преоптоварување. Комплет со кожна кутија. Потребни се батерии 2AAAA - не се вклучени

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови

Нови продукти