КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ПОДАРОЦИ БОНГОВИ Мрежички за бонг 15mm

Мрежички за бонг 15mm

Цена: 35.00ден
  • Код:
    1202
  • Тежина:
    0.010 кг

Мрежички за лула од нерѓосувачки челик.

 
- Дијаметар 1см.
- 5бр. во пакување.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови

Нови продукти