КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ИНСТРУМЕНТИ ЗА МЕРЕЊЕ PH И EC ТЕСТЕРИ КАЛИБРАЦИЈА Ec Buffer Standard 250ml - калибрирачки раствор за EC тестер

Ec Buffer Standard 250ml - калибрирачки раствор за EC тестер

Цена: 625.00ден
  • Код:
    109
  • Тежина:
    0.250 кг

Калибрирачки раствор за дигитален EC метар.

Секој метар бара одржување, сервис и технички преглед, дури и ако не е расипан.Овој процес се нарекува Калибрација, правилно извршена, калибрацијата ја зголемува продуктивноста, обезбедува конзистентност, компарабилност и компатибилност со тестерите.

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Ec Buffer Standard 250ml - калибрирачки раствор за EC тестер или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови