Јазик &
MK /
Јазик
0
Јазик &
MK /
Јазик
  •      
Дома ТРИМЕРИ/НОЖИЦИ НОЖИЦИ Solingen - градинарски ножици

Solingen - градинарски ножици

Цена: 1,380.00ден
  • Код:
    1018
  • Тежина:
    0.050 кг

Ножици за фина работа при прибирање на принос!

 

Сечењето на не'рѓосувачки челик со висока легура гарантира оптимално сечење.
Позицијата на рачката обезбедува употреба без замор дури и за професионалци за време на продолжената работа.
 
Може да се мие и во машината за миење садови, без кадмиум во изработката.

Експресна нарачка

(Само 4 полиња пополнете во)
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.