Валута
MKD
  • EUR
  • MKD
Јазик
Мени
Профил
Јазик
Дома ОСВЕТЛУВАЊЕ КОМПЛЕТИ 600W "Tomax Cool" 600W - комплет осветлување за оранжерија

"Tomax Cool" 600W - комплет осветлување за оранжерија

Цена: 11,770.00ден
  • Код:
    962
  • Тежина:
    5.780 кг

Комплетот "Tomax Cool 600W" е идеален сет, го опфаќа целиот животен циклус на растението, обезбедувајќи многу добро осветлување во вашата просторија!
Содржи:
- Compact DIMMABLE Tomax 600W Електронски Баласт
- Cooltube Ф150мм - култуб сo рефлектор за рефлексија и ладење на сијалица
- Комбинирана лампа Tomax 600W за раст и цветање

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.