Валута
MKD
  • EUR
  • MKD
Јазик
Мени
Профил
Јазик
Дома ОСВЕТЛУВАЊЕ КОМПЛЕТИ 400W "Sylvania 400W Magnetic" - комплет осветлување за оранжерија

"Sylvania 400W Magnetic" - комплет осветлување за оранжерија

Цена: 7,120.00ден
  • Код:
    954
  • Тежина:
    4.100 кг

Комплетот "Sylvania 400W Magnetic" е идеален сет, го опфаќа целиот животен циклус на растението, обезбедувајќи многу добро осветлување во вашата просторија!
Содржи:
- Solux 400W - магнетен баласт за HPS и MH лампи
- Stucco рефлектор со приклучок Е40
- Комбинирана лампа Sylvania Grolux 400W


(Во овој комплет не е вклучен кабел)

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.