Валута
MKD
 • EUR
 • MKD
Јазик
Мени
Профил
Јазик

Мини бонг "Mini bar"

Цена: 350.00ден
 • Код:
  864
 • Тежина:
  0.250 кг

Малечки, компактни бонгови "Mini Bar" во форма на минијатурни шишиња од виски или водка.

Изработени од стакло, од два дела и етикирани. Лесни за чистење и употреба! Висина 107mm.

Етикети:

 • Blue Heaven
 • Skyoff
 • Bombay

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.