Валута
MKD
  • EUR
  • MKD
Јазик
Мени
Профил
Јазик
Дома САКСИИ ПОДЛОГИ ЗА САКСИИ КВАДРАТНА ПОДЛОГА 18Л

КВАДРАТНА ПОДЛОГА 18Л

Цена: 50.00ден
  • Код:
    837
  • Тежина:
    0.100 кг

Црни, пластични, квадратни подлошки за саксии.

Одговараат за саксии 14L и 18L

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.