Јазик &
MK /
Јазик
0
Јазик &
MK /
Јазик
 •      
Дома БОРБА СО ШТЕТНИЦИ Essentials RoomClean 1л - 100% природен дезинфициенс

Essentials RoomClean 1л - 100% природен дезинфициенс

Цена: 810.00ден
 • Код:
  473
 • Тежина:
  1.000 кг

При редовна апликација RoomClean ќе ја заштити оранжеријата и опремата од габи и бактерии.

 

Може да се примени на сите цврсти материјали - метал, пластика, стакло, дрво и бојадисани површини. Разредување 1:25.

 

 • убива штетници и бактерии
 • безбеден за растенијата
 • безбеден за животни и луѓе
 • 100% природен производ

Експресна нарачка

(Само 4 полиња пополнете во)
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.