Валута
MKD
  • EUR
  • MKD
Јазик
Мени
Профил
Јазик
Дома ОСВЕТЛУВАЊЕ КОМПЛЕТИ 600W "Tomax 600W electronic" - Комплет за осветлување

"Tomax 600W electronic" - Комплет за осветлување

-41%
Цена: 5,520.00ден
Ценовник: 9,310.00ден
Попуст: 3,790.00ден (40.71%)
  • Код:
    2929
  • Тежина:
    8.000 кг

Експресна нарачка

Just 4 полиња to fill in
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.
"Tomax 600W electronic" - Комплет за осветлување