Валута
MKD
  • EUR
  • MKD
Јазик
Мени
Профил
Јазик
Дома ОСВЕТЛУВАЊЕ КОМПЛЕТИ 600W "Tomax 600W magnetic" - Комплет за осветлување

"Tomax 600W magnetic" - Комплет за осветлување

-29%
Цена: 4,900.00ден
Ценовник: 6,880.00ден
Попуст: 1,980.00ден (28.78%)
  • Код:
    2928
  • Тежина:
    9.000 кг

Експресна нарачка

Just 4 полиња to fill in
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.
"Tomax 600W magnetic" - Комплет за осветлување