Јазик &
MK /
Јазик
0
Јазик &
MK /
Јазик
  •      
Дома ПОДАРОЦИ БОНГОВИ И АКСЕСОАРИ Hand Painted Glass Bong Ice Steam Punk 1 -Бонг

Hand Painted Glass Bong Ice Steam Punk 1 -Бонг

Цена: 4,230.00ден
  • Код:
    Р30
  • Тежина:
    1.262 кг

Материјал Боросиликатно стакло
Боја Обоена/бронзена
Висина 320 мм
Дијаметар 137/52 мм
Дебелина на стакло 7 мм
Дифузер 130мм
 

Експресна нарачка

(Само 4 полиња пополнете во)
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.