Јазик &
MK /
Јазик
0
Јазик &
MK /
Јазик
  •      
Дома АКСЕСОРИ-ДОДАТОЦИ ПУЛВЕРИЗАТОРИ/ПОЛЕВАЊЕ Watering wand со додаток - прскалка за полевање

Watering wand со додаток - прскалка за полевање

Цена: 0.00ден
  • Код:
    3414
  • Тежина:
    0.500 кг

Карактеристика:
 
 
- Рачка за наводнување со подесување на влечење и прилагодување на протокот од предната рачка
- Ергономска Comfort рачка
- Кога се држи рачката, водата тече слободно, а кога се ослободува, таа е ограничена.
- Не е потребно склопување
- Метална глава за туширање со заштитен гумен прстен
- Метална конструкција комбинирана со гумени заптивки
- Изолиран ергономски фат за удобност

Експресна нарачка

(Само 4 полиња пополнете во)
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.