Јазик &
MK /
Јазик
0
Јазик &
MK /
Јазик
  •      
Дома ПОДАРОЦИ ВАПОРАИЗЕРИ XMAX V3 Pro - Вапораизер

XMAX V3 Pro - Вапораизер

Цена: 9,680.00ден
  • Код:
    3799
  • Тежина:
    0.200 кг

„V3 PRO“ од XMax® е удобен вапораизер за билки и екстракти како масло или восок. Испарува со технологија на конвекција во изолираниот керамички воздушен канал. Каналот на пареа во устата е исто така изработен од керамика, што дава неизвалкана арома.

Достигнува 180 ° C за само 10 секунди
Висококвалитетно тело од алуминиумска легура
Автоматско безбедносно исклучување
Голем и лесен за читање OLED дисплеј

Експресна нарачка

(Само 4 полиња пополнете во)
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

„V3 PRO“ нуди температурен опсег од 100 ° C - 220 ° C / 212 ° F - 428 ° F, во кој температурата може да се избере според степенот на претпочитање и материјал. Благодарение на брзото загревање и моќната батерија од 2600 mA/h, испарувачот „V3 PRO“ нуди пушење во 2 режими: „на барање“ - подготвен на барање, како и режим „сеш“, со кој можете да изберете помеѓу две сесии, 4-минути или 6-минути. Автоматски се загрева до одредена температура и потоа ја одржува таа температура константна 4 или 6 минути. На крајот од сесијата, испарувачот автоматски се исклучува.

Има специјален додаток за испарување екстракти, восочна чаша. Устата е магнетна и има пригодна алатка за стругање и полнење. Се состои од неколку делови. Може брзо да се расклопи за целосно чистење. Батеријата се отстранува и благодарение на USB-C конекцијата може целосно да се наполни за помалку од 2 часа. Кога е целосно наполнет, 'V3 PRO' ветува 50 минути забава!

 

Спецификации за XMax V3 Pro:
Димензии 150х26х24мм
Отпечатете го логото на XMax V3 Pro
Систем за конвекција, комора за греење од нерѓосувачки челик
За билки / екстракти
Моќно отстранлива литиум-јонска батерија од 2600 mA/h, USB-C, 5V / 1A

 

Ти добиваш:

1 парче XMax V3 PRO испарувач
1 USB-C кабел
1 восочна комора
1 четка за чистење
3 памучни брисеви
4 марамчиња за чистење
1 број на упатства за работа за de, en, fr

 

Испарувачот е обезбеден со гаранција за дефект во период од 2 години од датумот на купување. Во овој период, апаратот може да му се врати на продавачот со доказ за купување (потврда). Доколку се открие дефект, тој ќе биде поправен или заменет.

Оваа гаранција НЕ опфаќа злоупотреба на апаратот, случајно оштетување (паѓање, мокрење), поправки од неовластени лица.

Нови продукти

Најпродавани

Нашите водечки брендови