КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ПОДАРОЦИ БОНГОВИ Black Leaf Glass Bong - Стаклен Бонг

Black Leaf Glass Bong - Стаклен Бонг

Цена: 670.00ден
  • Код:
    0227

Материјал: стакло

Боја: проѕирна

Висина: 180mm

Дијаметар: 8532mm

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови

Нови продукти