КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ПОДАРОЦИ БОНГОВИ Black Leaf Glass Bong - Стаклен Бонг

Black Leaf Glass Bong - Стаклен Бонг

Цена: 670.00ден
  • Код:
    0226
  • Тежина:
    0.590 кг

Материјал: боросиликатно стакло

Боја: проѕирна

Висина: 140mm

Дијаметар: 24/68mm

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови

Нови продукти