КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ПОДАРОЦИ БОНГОВИ Glass Bong - Стаклен Бонг

Glass Bong - Стаклен Бонг

Цена: 570.00ден
  • Код:
    0224
  • Материјал: Боросиликатно стакло
  • Висина: 140мм
  • Grind: SG 14 

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови

Нови продукти