КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ПОДАРОЦИ БОНГОВИ Breit Mini Bong Set with Grinder + Shotgun Pipe - Мини Бонг Сет + Гриндер

Breit Mini Bong Set with Grinder + Shotgun Pipe - Мини Бонг Сет + Гриндер

Цена: 1,080.00ден
 • Код:
  0223
 • Тежина:
  1.000 кг

Спакован во метална кутија со Rasta дизајн и Breit лого, овој сет соддржи мини стаклен бонг, акрилен гриндер од 2 дела, делови за чистење исто така во боите на Rastafari. 

Сетот Breti содржи се (освен материјалот за пушење). Идеален е за почетници, патници, посетители на фестивали..Поради стилката кутија исто така е многу интересен за подарок.

 

 • Материјал: Боросиликатно сталко
 • Безбоен
 • Висина: 175mm
 • Дијаметар: 64/24mm
 • SG 14 (14,5mm)
 • Додатни материјали: гриндер, луле, 5 x мрежички , 3 x делови за чистење

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови

Нови продукти