КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ПОДАРОЦИ БОНГОВИ Glass Bong - Стаклен Бонг

Glass Bong - Стаклен Бонг

Цена: 530.00ден
  • Код:
    0221
  • Тежина:
    1.000 кг
  • Материјал: Боросиликатно стакло
  • Висина: 203мм
  • Дијаметар: 83 / 34мм
  • Grind: SG 14 (2 mm)

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови

Нови продукти