КОШНИЧКА

0 артикла
Дома САКСИИ AIRPOT САКСИИ Саксија Air Pot - 3.7L

Саксија Air Pot - 3.7L

Цена: 0.00ден
  • Код:
    3609

Саксија со поинаква концепција, лесна за зглобување, разглобување и пренесување.

Го стимулира растежот на кореновиот систем, добавува воздух и до долните почвени слоеви. Идеална при транспортирање, или преместување на растението во друга почвена средина.

 

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови