КОШНИЧКА

0 артикла

MASTER PACK 5 - КОМПЛЕТ

Цена: 5,250.00ден
  • Код:
    6005
  • Тежина:
    6.000 кг

Овој "Master Pack 3" содржи:
-Master Root 1L - Стимулатор за Корен
-Master Grow A + B 1L - Минерално ѓубриво за Раст
-Master Bloom A+ B 1L - Минерално ѓубриво за Цвет

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови