КОШНИЧКА

0 артикла

MASTER PACK 4 - КОМПЛЕТ

Цена: 19,665.00ден
  • Код:
    6004
  • Тежина:
    10.000 кг

Овој "Master Pack 2" содржи:
-Light Mix 70L - Слабо збогатена почва (2)
-Master Grow A + B 10L - Минерално ѓубриво за Раст
-Master Bloom A+ B 10L - Минерално ѓубриво за Цвет

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови