КОШНИЧКА

0 артикла

MASTER PACK 3 - КОМПЛЕТ

Цена: 11,305.00ден
  • Код:
    6003
  • Тежина:
    5.000 кг

Овој "Master Pack 1" содржи:
-Light Mix 70L - Слабо збогатена почва (2)
-Master Grow A + B 5L - Минерално ѓубриво за Раст
-Master Bloom A+ B 5L - Минерално ѓубриво за Цвет

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови