КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ПОДАРОЦИ БОНГОВИ 'Black Leaf' 'Dino' - рачно цртан стаклен бонг

'Black Leaf' 'Dino' - рачно цртан стаклен бонг

Цена: 3,150.00ден
  • Код:
    0174
  • Тежина:
    1.283 кг

Материјал: стакло

Боја: проѕирна / цртан принт

Висина: 320 mm

Дијаметар: 135/51 mm

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови