Јазик &
MK /
Јазик
0
Јазик &
MK /
Јазик
  •      
Дома УНИШТУВАЧИ НА МИРИСИ ДРУГИ Limpuro Air Fresh Orange 200ml - ароматизатор за силни миризми

Limpuro Air Fresh Orange 200ml - ароматизатор за силни миризми

Цена: 550.00ден
  • Код:
    213
  • Тежина:
    0.250 кг

 LIMPURO® AIR FRESH Orange работи на природна основа со испарување.

 

Отворете ја кутијата и ставете ја во близина на изворот на мирис. Активните супстанции во LIMPURO® AIR FRESH ги заробуваат молекулите на мирис и ги неутрализираат. Корисните состојки се мешаат со алкохол и испаруваат 4-6 недели. Резултатот е свеж,чист воздух. Погоден за соба 20м2.со арома на портокал

 

Важно: LIMPURO® Air Свежи производи се дизајнирани за затворени простории. Сите прозорци и врати треба да се затворат.

Состав: Сапун , Alcohol denat ,стеарат ,Cococate , естествени аромати

Експресна нарачка

(Само 4 полиња пополнете во)
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.