КОШНИЧКА

0 артикла
Дома САКСИИ ПЛАСТИЧНИ САКСИИ Мала саксија 9х9х10 cm

Мала саксија 9х9х10 cm

Цена: 13.00ден
  • Код:
    2164
  • Тежина:
    0.040 кг

Димензии: 9х9х10см

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови