Јазик &
MK /
Јазик
0
Јазик &
MK /
Јазик
  •      

Бамбус стапчиња 120см

Цена: 25.00ден
  • Код:
    1199
  • Тежина:
    0.010 кг

Бамбус стапчиња за поддршка на цвеќе и други ниски растенија.

Добар квалитет постигнат преку претходно сортирање. 

Експресна нарачка

(Само 4 полиња пополнете во)
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Најпродавани

Нашите водечки брендови