КОШНИЧКА

0 артикла
Дома БОРБА СО ШТЕТНИЦИ АКАРИЦИДИ 11 продукт(и)

АКАРИЦИДИ

Акарицидите претствауваат хемиски или биолошки соединенија со специфично дејство врз штетните пајаци, кои што ги цицаат соковите од растенијата - црвени и бели пајаци.

 

Филтри
«1 2»
Page 1 of 2
«1 2»