КОШНИЧКА

0 артикла
Дома БОРБА СО ШТЕТНИЦИ ФУНГИЦИДИ 19 продукт(и)

ФУНГИЦИДИ

Фунгицидите представуваат хемиски или биолошки агенси за борба против причинители за габични болести на растението (мувла, прашкаста мувла, 'рѓа и др.).

зелени листа на петна от ръжда и плесен

Филтри
«1 2 3»
Page 1 of 3
«1 2 3»