КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ОСВЕТЛУВАЊЕ БАЛАСТИ МАГНЕТНИ ПРИГУШНИЦИ GIB 600W - магнетен баласт за HPS и MH лампи

GIB 600W - магнетен баласт за HPS и MH лампи

Цена: 4,770.00ден
 • Код:
  1027
 • Тежина:
  7.000 кг

Баласти PRO-V-T без внатрешни кабловски врски, вграден термостат за автоматско исклучување при прегревање, безшумни благодарение на антивибрациската основа.

 

 • Беззвучни и со ниски вибрации поради антивибрациската основа

 • Термички заштитник: Исклучена е можноста за прегревање

 • Интелигентно исклучување

 • Уред со линиски топлив зачтитник

 • По стандарди, одговарајќи на барањата за европско сертифицирање (CE) и според европските норми за електрично сертифицирање (ENEC)

 • Со експлозивен кондензатор

 • Нарачај за 3,000.00ден + Купете GIB 600W - магнетен баласт за HPS и MH лампи или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Баластот е покриен со гаранција за дефект во период од 1 година од денот на купувањето. Во овој период уредот може да се врати на продавачот со доказ за купување (фискална сметка). Ако се најде дефект тој ќе се санира или замени. Оваа гаранција НЕ опфаќа злоупотреба на сијалицата, случајно оштетување, поправка од страна на неовластени лицa.

Нашите водечки брендови