КОШНИЧКА

0 артикла

Мерна чаша 0.100L

Цена: 155.00ден
  • Код:
    1024
  • Тежина:
    0.010 кг

Полипропиленова, мерна чаша со лесна скала за читање за прецизно мерење.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови

Нови продукти