КОШНИЧКА

0 артикла

Мерна чаша 1L

Цена: 415.00ден
  • Код:
    1022
  • Тежина:
    0.100 кг

Полипропиленова, чаша за мерење со лесна скала за читање за прецизно мерење.

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Мерна чаша 1L или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови