КОШНИЧКА

0 артикла
Дома КЛОНИРАЊЕ/ВКОРЕНУВАЊЕ ПРОПАГАТОРИ Тава за пропагација за Jiffy пелети II

Тава за пропагација за Jiffy пелети II

Цена: 100.00ден
  • Код:
    1020
  • Тежина:
    0.100 кг

Тава за пропагација, погодна за Jiffy пелети

 

- 84 бр. кошнички

- боја: црнa

- должина: 51см

- широчина: 31см 

- диjаметар на кошничките:  Ø 4см

 

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Тава за пропагација за Jiffy пелети II или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови