КОШНИЧКА

0 артикла

Bonsai - градинарски ножици

Цена: 280.00ден
  • Код:
    1019
  • Тежина:
    0.050 кг

Беспрекорно, јаглеродни челични ножеви кои обезбедуваат деликатно сечење во секое време!

 

Максимална прецизност. Гумени рачки за подобар стисок и удобност!

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Bonsai - градинарски ножици или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови