КОШНИЧКА

0 артикла

Soft Grip - градинарски ножици

Цена: 290.00ден
  • Код:
    1017
  • Тежина:
    0.050 кг

Повеќенаменски ножици со многу апликации.

 

Прецизно сече. Изработено од нерѓосувачки челик. Погодно за подзасекување на лисјата од растенијата.

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Soft Grip - градинарски ножици или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови