КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ТРИМЕРИ/НОЖИЦИ ЗА ОДСТРАНУВАЊЕ НА ЛИСТНАТА МАСА НОЖИЦИ Brons 13см - градинарски ножици за поткастрување

Brons 13см - градинарски ножици за поткастрување

Цена: 260.00ден
  • Код:
    1016
  • Тежина:
    0.050 кг

Градински ножици за поткастрување со особено големо место за палецот за поудобно сечење.

 

Лесни за работа, изработени се од нерѓосувачки челик.13cm.

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Brons 13см - градинарски ножици за поткастрување или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови