КОШНИЧКА

0 артикла
Дома БОРБА СО ШТЕТНИЦИ ИНСЕКТИЦИДИ Bayer Garden Lice - био инсектицид против лисни вошки

Bayer Garden Lice - био инсектицид против лисни вошки

Цена: 970.00ден
  • Код:
    1008
  • Тежина:
    0.200 кг

Овој производ ќе ви помогне да ги отстраните лисните вошки, памучните вошки и белите муви од вашето растение.

Доволно за 33 литри раствор по мешање со вода (види пакет). Внимателно прочитајте го упатството за корисникот, што доаѓа со секоја кутија Bayer!

 

Штетници што можат да влијаат на вашите растенија вклучуваат: лисни вошки, грини, мравки, бели лисја, бела прашкаста мувла, гниење, па дури и цицачи, како што се стаорци! Додека некои штетници живеат во почвата, други се пренесуваат / ртат во воздухот. . Мувлата, исто така, може да биде голем проблем. За борба против овие штетници, потребни се специјализирани производи!

Инсектицидите се хемиски или биолошки средства за контролирање на штетни инсекти – лисни вошки, црни муви, црви и ларви, thrips, whiteflies, бубачки, woodrubs, мравки, итн Тие се насочени со широк спектар.

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Bayer Garden Lice - био инсектицид против лисни вошки или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови