КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ВЕНТИЛАЦИЈА ЦИРКУЛАЦИОНИ ВЕНТИЛАТОРИ Honeywell 40W - вентилатор за циркулација на воздухот со 3 брзини

Honeywell 40W - вентилатор за циркулација на воздухот со 3 брзини

Цена: 2,660.00ден
 • Код:
  1007
 • Тежина:
  1.800 кг

Тристепениот Honeywell Turbo Force циркулатор е дизајниран да обезбеди тивко и моќно ладење. Всушност, тој е 25/100 потивок од другите модели на пазарот во моментот. Неговата прилагодлива глава може да ротира под агол од 90 степени и овозможува директно ладење на воздухот, така што системите за греење исто така можат да користат помала моќност, помагајќи ви да заштедите пари во текот на целата година. Можете да поставите вентилаторот Honeywell HT-900 на биро, а исто така е погоден за монтирање на ѕид ако сакате да заштедите простор!

 

Спецификации:

 • Тивок

 • Можност да се постави на ѕидот

 • Ротација на  90°

 • 1.35 кг

 • 39 db (A)

 • 26 x 14,5 x 28см

 

 

Свежиот воздух е ваш пријател! Секоја соба за одгледување (indoor) мора да има добро дизајниран систем за вентилација. За вашата култура да биде со добар квалитет, треба да размислите за добро прочистување на воздухот како и внесување свеж воздух во просторијата.

Целта на циркулационите вентилатори е да го циркулираат воздухот во просториите за одгледување, со што ќе се обезбеди движење на свеж воздух и негова добра размена.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови

Нови продукти