КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ГРОУБОКСОВИ КОМПЛЕТИ "Evo R240" - комплет за одгледување на растенија на затворено

"Evo R240" - комплет за одгледување на растенија на затворено

Цена: 65,200.00ден
  • Код:
    969
  • Тежина:
    62.000 кг

Со расположив простор за одгледување од околу 3кв.м. овој комплет може да ги обезбеди неопходните услови за одгледувањето на здрави и витални растенија!

 

Овозможувајќи ги неопходните услови за одгледување на вашите култури е сигурна гаранција за голем и квалитетен приност.

Комплетот содржи:

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете "Evo R240" - комплет за одгледување на растенија на затворено или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови