КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ГРОУБОКСОВИ КОМПЛЕТИ "Evo Max" - комплет за одгледување на растенија на затворено

"Evo Max" - комплет за одгледување на растенија на затворено

Цена: 97,160.00ден
  • Код:
    968
  • Тежина:
    52.000 кг

Со расположив простор за одгледување на околу 6кв.м, овој комплет може да ги обезбеди неопходните услови за одгледување на здрави и витални растенија!

 

Обезбедувајќи ги неопходните услови за одгледување на вашите култури е сигурна гаранција за голем и квалитетен принос.

Содржи:

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете "Evo Max" - комплет за одгледување на растенија на затворено или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови