КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ОСВЕТЛУВАЊЕ КОМПЛЕТИ "Adjust Lumatek 1000W" - комплет осветлување за оранжерија

"Adjust Lumatek 1000W" - комплет осветлување за оранжерија

Цена: 37,770.00ден
  • Код:
    966
  • Тежина:
    9.530 кг

Комплетот "Adjust Lumatek 1000W" вклучува едни од најмоќните компоненти за осветлување и гарантира значително зголемување на приносите!

 

Вклучува:

- сијалица Lumatek 1000W

пригушувач Lumatek 1000W

рефлектор Adjust A Wings Avenger

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете "Adjust Lumatek 1000W" - комплет осветлување за оранжерија или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови