КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ОСВЕТЛУВАЊЕ КОМПЛЕТИ "Mantis Lumatek 1000W" - комплет осветлување за оранжерија

"Mantis Lumatek 1000W" - комплет осветлување за оранжерија

Цена: 33,030.00ден
  • Код:
    965
  • Тежина:
    7.180 кг

Комплектот "Mantis Lumatek 1000W" е определен за осветлување на поголеми површини од околу и над 2 кв. метри и вклучува:

 

Комплетот содржи:

- сијалица Lumatek 1000W

пригушувач Lumatek 1000W

рефлектор Mantis

 

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете "Mantis Lumatek 1000W" - комплет осветлување за оранжерија или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови