КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ОСВЕТЛУВАЊЕ КОМПЛЕТИ "Lumatek Mantis" 600W - комплет осветлување за оранжерија

"Lumatek Mantis" 600W - комплет осветлување за оранжерија

Цена: 19,950.00ден
  • Код:
    962
  • Тежина:
    5.780 кг

Комплетот "Lumatek Mantis" 600W е идеално, професионално решение.

 

Осигурува осветлување, кое ги стимулира вашите растенија да дадат најдобар принос!

- лампа Lumatek 600W

- пригушувач Lumatek 600W

- рефлектор Powerplant Mantis

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете "Lumatek Mantis" 600W - комплет осветлување за оранжерија или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови