КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ОСВЕТЛУВАЊЕ КОМПЛЕТИ "Diamond Lumatek 600W" - комплет осветлување за оранжерија

"Diamond Lumatek 600W" - комплет осветлување за оранжерија

Цена: 20,790.00ден
  • Код:
    961
  • Тежина:
    6.800 кг

Комплетот "Diamond Lumatek 600W" е идеален избор, осветлува површина од околу 1,5 кв.м и вклучува:

 

- сијалица Lumatek 600W

- пригушувач Lumatel 600W

- рефлектор Diamond 600W

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете "Diamond Lumatek 600W" - комплет осветлување за оранжерија или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови