КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ОСВЕТЛУВАЊЕ КОМПЛЕТИ "Lumatek Tube 600W" - комплет осветлување за оранжерија

"Lumatek Tube 600W" - комплет осветлување за оранжерија

Цена: 19,820.00ден
  • Код:
    959
  • Тежина:
    7.800 кг

Комплетот "Lumatek Tube 600W" е идеален комплет, осветлува површина од околу 1,5 кв.м и вклучува:

 

- сијалица Lumatek 600W

Пригушувач Lumatek 600W

Култуб 155мм

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете "Lumatek Tube 600W" - комплет осветлување за оранжерија или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови