КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ОСВЕТЛУВАЊЕ КОМПЛЕТИ "Adjust A Lumatek" 400W - комплет осветлување за оранжерија

"Adjust A Lumatek" 400W - комплет осветлување за оранжерија

Цена: 19,110.00ден
  • Код:
    958
  • Тежина:
    6.400 кг

Благодарение на комбинацијата на 3 одлични производи, Комплетот "Adjust A Lumatek" 400W е едно од најдобрите решенија за осветлување на вашата просторија за одгледување!

 

Вклучува:

- лампа Lumatek 400W

пригушувач Lumatek 400W

- рефлектор Adjust-A-Wings

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете "Adjust A Lumatek" 400W - комплет осветлување за оранжерија или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови

Нови продукти