КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ОСВЕТЛУВАЊЕ КОМПЛЕТИ "Lumatek Tube" 400W - комплет осветлување за оранжериja

"Lumatek Tube" 400W - комплет осветлување за оранжериja

Цена: 15,570.00ден
  • Код:
    957
  • Тежина:
    6.300 кг

Комплет "Lumatek Tube" 400W е идеален избор за простории каде што треба да се намали температурата

 

Комплетoт вклучува:

лампа Lumatek 400W

пригушувач Lumatek 400W

- Cooltube 125mm

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете "Lumatek Tube" 400W - комплет осветлување за оранжериja или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови