КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ОСВЕТЛУВАЊЕ КОМПЛЕТИ "Lumatek Lucilu Wing" 400W - комплет осветлување за оранжерија

"Lumatek Lucilu Wing" 400W - комплет осветлување за оранжерија

Цена: 16,870.00ден
  • Код:
    956
  • Тежина:
    4.930 кг

Комплет "Lumatek Lucilu" 400W гарантира одлична рефлексија на светлината врз вашите сакани растенија и како резултат на тоа - поголем принос.

 

Комплетот вклучува:

- сијалица Lumatek 400W

пригушувач Lumatek 400W

- рефлектор Lucilu

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови

Нови продукти